Robert Pattinson w tytułowej roli w filmie The Batman

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Sceny walki, Pingwin Colina Farrella i zapowiedź kolejnego zwiastunu. Batman na nowym teaserze

Kilka scen walki możemy zobaczyć na nowym, krótkim teaserze filmu Batman. Obok tytułowego bohatera oraz Catwoman pojawia się tam także Pingwin.

Po kilku zwiastunach otrzymaliśmy nowy teaser produkcji. Materiał jest zaledwie krótką zapowiedzią nadchodzącego traileru, jednak i tak warto rzucić na niego okiem. Pokazuje bowiem sekwencję scen walki w wykonaniu Batmana i Catwoman, a te zapowiadają naprawdę emocjonujące widowisko. Zobaczcie sami:

Tytułową rolę powierzono Robertowi Pattinsonowi, natomiast w roli jego partnerki zobaczymy Zoë Kravitz. Oprócz dwojga aktorów na ekranie pojawią się m.in. Colin Farrell (Pingwin), Paul Dano (Człowiek-Zagadka), Andy Serkis (Alfred) czy Jeffrey Wright (komisarz Gordon). Reżyserią zajął się Matt Reeves, a cały film obejrzymy w kinach już 4 marca 2022.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się