Batman: Arkham Knight – wydawca wiedział przed premierą, że wersja PC jest pełna błędów?

Jeden z amerykańskich serwisów twierdzi, że już kilka miesięcy przed premierą Arkham Knight było wiadomo, że wersja na blaszaki jest źle zoptymalizowana.

Jak pamiętacie, zaraz po wypuszczeniu najnowszego Batmana okazało się, że w przypadku edycji gry na PC po prostu nie da się grać. W konsekwencji wydawca postanowił wycofać pecetowego Arkham Knight ze sprzedaży.


Czy rzeczywiście było tak, że Warner Bros. Interactive nie miało pojęcia, jaki produkt pcha na sklepowe półki? Według serwisu Kotaku, który powołuje się na własne anonimowe źródła, długo przed premierą tytułu było wiadomo, jak wygląda edycja na blaszaki.

Kotaku powołuje się na rozmowy z osobami, które m.in. są pracownikami działu kontroli jakości. Jeden z testerów wersji Batmana na PC miał powiedzieć, że to naprawdę ciekawe ze strony WB, że udają ogromne zaskoczenie beznadziejnym stanem gry.

Ponoć Arkham Knight w wersji na komputery osobiste już rok temu miał takie same błędy oraz problemy, jak podczas premiery i nikt z testerów nie robił z tego tajemnicy. Jeden z rozmówców Kotaku miał również podkreślić, że Batman: Arkham Knight było testowane na PC w rozdzielczości 720p, więc wiadomo, że przy takich ustawieniach tytuł chodził lepiej niż w full HD.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet