Batgirl

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

W filmie Batgirl może pojawić się Robin. Kto go zagra?

W serialu Batgirl ma szansę pojawić się Robin. Scooperzy twierdzą, że wiedzą już, kto zagra pomocnika Batmana.

O tym, że prawdopodobnie w produkcji zagości Batman – na dodatek w wykonaniu Michaela Keatona – wiadomo już od jakiegoś czasu. Niedawno pojawiło się dodatkowo zdjęcie prezentujące mural, na którym Batman nie jest sam, lecz w towarzystwie swojego pomocnika z wielu uniwersów:

Według informacji scooperów Robina zagra Dylan O’Brien. Aktora możecie znać z serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak oraz serii filmów Więzień labiryntu. Jeśli Robin w istocie pojawi się w Batgirl, jego rola może być wprowadzeniem do oddzielnej produkcji poświęconej Nightwingowi. Jak wiadomo, ten superbohater zaczynał właśnie jako pomocnik Batmana, a zatem może to być naturalne przejście do kolejnego etapu uniwersum.

Nadchodzący film opowie historię Barbary Gordon, która przejmie „obowiązki” Batmana. W głównej roli zobaczymy Leslie Grace, a oprócz niej na ekranach pojawią się m.in. J.K. Simmons, Brendan Fraser oraz Jacob Scipio. Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się