Kiedy premiera pełnego Baldur’s Gate 3? Larian nie ma dobrych wieści

Baldur's Gate 3 - zrzut ekranu
PC

W czerwcu zeszłego roku potwierdzono, że premiera Baldur’s Gate 3 nastąpi najwcześniej w 2022 roku. Teraz możemy o tym raczej zapomnieć.

Larian Studios ogłosiło, że premiera gry przewidywana jest dopiero na 2023 rok. Co więcej, studio nie chce podawać konkretnej daty debiutu, bowiem wyznacznikiem dla zespołu nie ma być dokładny termin, a jakość przygotowywanej produkcji.

Naszym wewnętrznym punktem docelowym dla wydania gry jest raczej poprzeczka jakości niż data. W ciągu ostatniego roku we wczesnym dostępie poczyniliśmy ogromne postępy w kierunku osiągnięcia tej poprzeczki jakości, ale wiemy, że wielu graczy czeka na konkretną datę. Ta data nadejdzie, gdy będziemy jeszcze bliżej osiągnięcia naszego celu, ale w tej chwili oczekujemy, że Baldur’s Gate 3 ukaże się poza wczesnym dostępem w 2023 roku.

– informuje Larian Studios

Trzecie Baldur’s Gate jest dostępne we wczesnym dostępie od października 2020 roku. Gra regularnie otrzymuje duże aktualizacje zawartości, ale wciąż jest niedokończona. Niemniej co jakiś czas gracze mogą zapoznawać się z nowymi klasami postaci, lokacjami oraz zadaniami.

Choć do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz tytuł oferuje całkiem dużo zawartości i zbiera pozytywne recenzje od graczy na Steam.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie