Darmowe prezenty dla graczy Baldur’s Gate 3. Nie zapomnijcie o ich odebraniu

Baldur's Gate 3 ze świetnymi darmowymi prezentami dla graczy
Newsy PC

Gracze Baldur’s Gate 3, którzy kupili grę jeszcze, gdy była w formie Wczesnego Dostępu otrzymali darmowe ulepszenie Digital Deluxe Edition.

Nowe Baldur’s Gate powstawało naprawdę długo, co nie przeszkodziło wielu graczom w zakupieniu gry przed jej oficjalną premierą. Od końcówki 2020 roku mogliśmy więc grać w niedokończoną wersję produkcji. Ta już wtedy wydawała się zmierzać w dobrym kierunku, ale abstrakcyjny wręcz sukces pełnej wersji mówi sam za siebie. Graczy jest coraz więcej, a spora część z nich próbowała swoich sił także w wersji early access.

Baldur’s Gate 3 z toną darmowej zawartości dla niektórych

Jeden z graczy na Twitterze przypomina o tym, o czym wie chyba już każdy posiadacz starszej wersji BG3. Gracze ci otrzymali bowiem darmowe ulepszenie do Digital Deluxe Edition, które dodaje parę wirtualnych przedmiotów. Te odebrać możemy (i zapewne wielu z Was już to uczyniło) ze swojego obozu w grze. Niektórzy mogli jednak zapomnieć, że dostali także inne cyfrowe atrakcje.

W naszym folderze z grą znajdziemy też inne cyfrowe dodatki. Gracze BG3 Early Access dostali również przepiękny artbook z gry, 43-ścieżkowa album z muzyką z gry oraz karty postaci dla postaci w grze wyjęte żywcem z Dungeons & Dragons. To sporo świetnych atrakcji dla fanów uniwersum i RPG-ów w ogóle, więc szkoda byłoby je przegapić. Dostęp do nich zyskujemy wyłącznie w folderze z grą. Polecam udać się na nasze konto Steam, kliknąć prawym przyciskiem myszy na kafelek Baldur’s Gate 3, a później wybrać “Właściwości” i “Przeglądaj” w kategorii “Zainstalowane Pliki”.

Alternatywnie możecie też zlokalizować folder Steam na dysku i wybrać “steamapp”, “common” i potem “Baldur’s Gate 3”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie