Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Awaria serwerów EA Play – FIFA 21 jest aż tak dobra?

FIFA 21 w wersji próbnej jest już dostępna w EA Play. Zainteresowanie graczy było tak duże, że padły serwery usługi.

Do premiery FIFA 21 zostało dosłownie kilka dni. Jednak już teraz użytkownicy PC, Xbox One i PS4 mogą przetestować grę w 10-godzinnym trialu. W tym czasie akurat sprawdzimy nowości, które na papierze wyglądają dość zachęcająco.

Niestety, nie każdemu udało się odpalić u siebie FIFA 21, a choćby nawet pobrać pliki instalacyjne. W chwili udostępnienia wczesnego dostępu do gry serwery EA Play posypały się jak domki z kart. I to na wszystkich platformach.

O problemie dość szybko dowiedzieli się twórcy. W tej sytuacji zaproponowali swoim subskrybentom, aby nie pobierali gry z biblioteki, a z poziomu katalogu produktów w sklepie Sony lub Microsoft. Ten ostatni poinformował, że problem został już rozwiązany na Xbox One. W przypadku Sony wciąż brak oficjalnego ogłoszenia.

Aczkolwiek użytkownicy mają nie tylko kłopoty z uruchomieniem aplikacji. Na PS4 wykryto usterki związane z poprawnym działaniem gry, jak np. brak możliwości kupowania żetonów w trybie FUT oraz problemy z odpaleniem trybu Volta.

Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowe perturbacje i FIFA 21 będzie w pełni grywalna w dzień premiery, czyli 9 października.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się