ROJO pomógł. Postapokalipsa w wyniszczonym ZSRR w końcu po polsku

Atom-RPG
Mobile Newsy PC PS4 Switch XOne

Kto lubi klimaty pierwszego Fallouta, a nie miał jeszcze okazji zapoznać się z Atom RPG, teraz ma dobry argument, by jednak sięgnąć po ten tytuł. Gra dostała właśnie pełną polska lokalizację. Przy udziale ROJO.

Atom RPG to post-apokaliptyczna gra indie w stylu dawnych odsłon Fallout. Produkcja posiada bardzo pozytywne opinie na Steam, ale nie dlatego o niej teraz piszemy. Powodem jest nowa aktualizacja, która szczególnie powinna zainteresować graczy z Polski.

Informujemy, że w tym tygodniu nasza gra wreszcie otrzymała pełną polską lokalizację, z przerywnikami, w których głosu użyczył kultowy polski youtuber Patryk ROJO Rojewsky – czytamy w komunikacie, który otrzymaliśmy od dewelopera.

Aktualizacja z polskim językiem już wylądowała w Atom RPG, a ponadto przyniosła ze sobą garść poprawek:

  • Naprawiono różne drobne literówki i błędy w tekstach gry;
  • Zoptymalizowano grę, aby lepiej działała na słabszym sprzęcie;
  • Naprawiano kilka drobnych usterek zgłaszanych przez graczy.
  • Przepakowano zasoby gry dla szybszego ładowania na starszych dyskach.

Fabuła Atom RPG prezentuje się naprawdę ciekawie. Tak opisano ją na Steam: W roku 1986 Związek Radziecki oraz Blok Zachodni zostały zniszczone we wzajemnych bombardowaniach atomowych. Jesteś jednym z ocalałych z atomowej apokalipsy. Twoją misją jest zbadać dzikie, niezwykłe ziemie Sowieckich Pustkowi. Wywalczyć swoje miejsce pod słońcem. A także zbadać podejrzany spisek, mający na celu zniszczyć to, co zostało z życia na Ziemi.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia