Asus Matrix GTX980 TI pokazane na PGA

Już wiadomo, co ciekawego dla graczy przygotował Asus na poznańskich targach.

Targi Poznań Game Arena właśnie ruszyły, a my przyglądamy się z tej okazji nowej karcie graficznej od Asusa, którą właśnie można było sprawdzić podczas wspomnianej imprezy.

Asus Matrix GTX980 TI to wydajna karta dla graczy i entuzjastów overclockingu, przygotowana do bicia światowych rekordów w podkręcaniu. Dzięki obsłudze rozdzielczości 4K/UHD 4096×2160 zapewnia świetną jakość obrazu w grach. Wykorzystuje technologie DirectCU II i CoolTech, które współpracują z nową funkcją Memory Defroster. Przeznaczona jest ona dla zaawansowanych overclockerów. Umożliwia szybkie odmrażanie pamięci karty graficznej podczas podkręcania w temperaturach poniżej zera.


ROG Matrix GTX 980 Ti posiada także możliwość zamontowania systemu chłodzącego z płynnym azotem (LN2). Dodatkowo tryb Safe Mode wspomaga bezpieczeństwo podczas przetaktowywania – jeden przycisk umożliwia natychmiastowe przywrócenie domyślnych ustawień BIOSu. Co ważne, najnowsza karta graficzna od ASUSa jest aż o 30 procent chłodniejsza i 3 razy cichsza od referencyjnych modeli.

Źródło: Asuss

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

12 Shares
Share12
+1
Tweet