Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Astro’s Playroom to coś więcej niż minigierka. Informacje o darmowej produkcji

Pojawiły się nowe informacje o Astro’s Playroom – darmowej grze dołączanej do PS5. Okazuje się, że produkcja będzie nie tylko ciekawostką.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w pakiecie do PS5 zostanie dołączona gra Astro’s Playroom. Choć podobny produkt był preinstalowany już na PlayStation 4, to w tym przypadku nie będzie on jedynie ciekawostką.

Okazuje się, że tytuł z przesympatycznym robocikiem w roli głównej będzie pełnoprawną grą. Jej ukończenie zajmie około pięć godzin, ale to nie wszystko.

Dodatkowo miłośnicy bicia rekordów będą mogli wypróbować tryb Time Attack, a także mierzyć się w rankingu z innymi graczami. Co więcej, produkcja ma być wypełniona znajdźkami i ciekawostkami nawiązującymi do historii PlayStation.

Choć będziemy mieli do czynienia z grą z prawdziwego zdarzenia, to Playroom wciąż będzie pełniło rolę swoistego pokazu możliwości konsoli. Poziomy w grze zostały rozdzielone na cztery światy:

  • Cooling Resort
  • GPU Jungle
  • SSD Speedway
  • Memory Sky

Nietrudno się domyślić jaka była geneza takiego nazewnictwa. Dodatkowo tytuł ma prezentować pełnię możliwości kontrolera DualSense.

Trzeba przyznać, że taka interpretacja dema technologicznego wydaje się być dużo bardziej sensowna, niż ta z PS4. W końcu gracze będą mogli lepiej zapoznać się z konsolą za pomocą dedykowanej gry, która zbierze wszystkie nowości w jednym miejscu, a nie prostego i mało rozbudowanego zestawu minigierek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się