PlayStation-5

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

PlayStation 5 – oto zawartość pudełka. Darmowa gra w zestawie

W pudle z konsolą PlayStation 5 gracze otrzymają cały komplet elementów, które pozwolą na podłączenie sprzętu. Ale to nie wszystko.

Daniel Ahmad, który jest branżowym analitykiem, podał na swoim profilu na Twitterze, informację dotyczącą zawartości pudełka z konsolą PlayStation 5. Wiadomość ta pochodzi z systemu dystrybucji Sony z Hongkongu. Jak się okazuje, w środku znajdą się następujące elementy.

PlayStation 5 zestaw:

– konsola PlayStation 5
– kontroler DualSense
– kabel HDMI
– kabel USB
– kabel zasilający
– instrukcja obsługi
– oficjalna podstawka (umożliwia ułożenie sprzętu pionowo)
– gra Astro’s Playroom

Nadal nie poznaliśmy jednak oficjalnej ceny sprzętu. Bardzo możliwe jednak, że ogłoszenie to zostanie podane w przyszłym tygodniu.

Według Daniela Ahmada, podana zawartość zestawu dotyczy zarówno wersji zwykłej z napędem optycznym, jak i Digital.

Premiera PlayStation 5 zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Czekamy na podanie wiadomości co do tego, jakie będą dostępne zestawy w Polsce.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się