Assetto Corsa z najnowszym zwiastunem “Legendary Tracks”

Materiał skupia się na trasach przedstawionych w grze i na niesamowitej precyzji laserowego skanowania, dzięki którym nawet najmniejszy ich detal został wiernie przeniesiony do gry.

Assetto Corsa pojawi się na rynku polskim już 26 sierpnia na platformę PlayStation 4 oraz Xbox One w cenie 219,90 zł w polskiej wersji kinowej. Kunos Simulazioni przy Assetto Corsa za nadrzędny cel postawiło sobie stworzenie maksymalnie realistycznego symulatora wyścigów samochodowych na precyzyjnie odwzorowanych najsłynniejszych torach wyścigowych świata. To wszystko zostało przedstawione na najnowszym zwiastunie „Legendary Tracks”.


Laserowa precyzja skanowania wykorzystana przez deweloperów bardzo dokładnie oddaje wszystkie wyboje, nierówności i spadki występujące na torach. Są one wierną kopią swoich rzeczywistych odpowiedników. Ta dokładność wraz z zaawansowanym modelem fizyki Assetto Corsa gwarantuje niesamowite doświadczenia płynące z jazdy, które zacierają granicę między wirtualnymi a prawdziwymi wyścigami.

W Assetto Corsa dostępnych będzie 15 torów w 24 konfiguracjach, między innymi: Silverstone, Nurburgring Nordschleife, Imola, Monza, Barcelona, Spa Francorchamps oraz Brands Hatch. W grze zaimplementowano również symulację pory dnia, ślady opon i temperatury panującej na torze.

Assetto Corsa będzie też dostępne w limitowanej edycji premierowej – Prestige Edition. Premierowy nakład będzie wzbogacony o darmowy bonus – Prestige Pack. Pod tajemniczą nazwą kryje się 9 niesamowitych samochodów. Prestige Edition będzie dostępna dokładnie w tej samej cenie, co wydanie standardowe (219,90 zł). Ilość gier jest ograniczona, tylko do wyczerpania zapasów.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

15 Shares
Share15
+1
Tweet