Pamiętacie te absurdy z serii Assasin’s Creed?

Asassin's Creed - glitch brak twarzy
Newsy

Piątek to wyjątkowy czas, kiedy wielu ludzi myśli już tylko o wolnym i odpoczęciu po przepracowanym tygodniu pracy. Najlepiej robić to, wprowadzając się w pozytywny nastrój, dlatego powspominajmy najśmieszniejsze błędy z serii Assassin’s Creed.

Cykl o skrytobójcach jest na rynku już od 2007 roku i na przestrzeni wielu lat zdarzały się oczywiście części lepsze i gorsze. Czasem wynikało to ze względu na fabułę, czasem na mechaniki, a czasem ze względu na poziom (nie)dopracowania. Z błędami i glitchami w grach jest tak, że gracze je jednocześnie nienawidzą i kochają. Nienawidzą, gdy to konkretnie im się zdarzyły, a kochają, gdy obejrzą je gdzieś na filmiku w internecie.

W związku z powyższym odnalazłem w sieci dwie ciekawe kompilacje, które ukazują absurdalne momenty związane właśnie z bugami i innymi rzeczami zdecydowanie wymagającymi poprawek. Pierwsze wideo skupia się na kilku częściach serii, a drugie wyłącznie na Unity – jednej najbardziej obfitujących w zabawne niedociągnięcia odsłony.

Szczerze mówiąc, jak tak patrzę na drugie nagranie i miałbym je zestawić z tym, za co niektórzy hejtują polskiego Cyberpunka 2077, to wydaje mi się, że te osoby nigdy nie widziały tego, co się działo z Unity. Cóż, wymieniona gra Ubisoftu zadebiutowała w 2014 roku, więc pewnie sporo osób mogło już o tym zapomnieć.

Pamiętacie swoje przygody z bugami, glitchami i innymi niedoróbkami w Assassin’s Creed? Jestem ciekaw Waszych historii, dlatego zachęcam do podzielenia się nimi w sekcji komentarzy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie