Assassin’s Creed: Victory ma nas zaskoczyć innowacjami

Fani Asasynów zapewne nie mogą doczekać się prezentacji kolejnej dużej odsłony serii. Póki co, musimy się jednak zadowolić szczątkowymi informacjami, które pojawiają się w sieci.

Dwa miesiące temu dyrektor generalny Ubisoftu zdradził, że premiera nowego Assassin’s Creed nastąpi w nadchodzącym roku fiskalnym firmy, co oznacza okres pomiędzy 1 kwietnia 2015 roku a 31 marca 2016 roku. Dowiedzieliśmy się również, że gra będzie oparta na technologii Assassin’s Creed: Unity i zostanie naprawdę porządnie zrobiona. To ostatnie szczególnie cieszy, jeśli mamy w pamięci okropne bugi z Unity.


Nowe strzępy informacji na temat Assassin’s Creed: Victory poznaliśmy dzięki jednemu z pracowników Ubisoftu. Daniel Palix wspomniał w serwisie Linkedin, że przez okres 10 miesięcy brał udział w pracach nad oczekiwanym tytułem. Ponoć w grze mamy wziąć udział w innowacyjnej, asynchronicznej rozgrywce. Palix pisze również o nowoczesnej przestrzeni dla gracza.

Brzmi to zaprawdę enigmatycznie, lecz więcej szczegółów pracownik Ubisoftu nie zdradził. Doskonałą okazją do wyjawienia konkretnych informacji na temat AC: Victory zdaje się być tegoroczna impreza E3, która startuje w czerwcu. Miejmy nadzieję, że wówczas kilka kart zostanie odsłoniętych.

Jeśli chcecie zobaczyć, co dotychczas ujawniono na temat Victory (również screeny!), zapraszamy do tego newsa.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

22 Shares
Share22
+1
Tweet