Premierowy zwiastun Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaroku pełen mitologicznych postaci i potworów

Assassins Creed Valhalla Świt Ragnaroku bohater na górze (1)
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Szykuje się nam świetny powrót do Assassin’s Creed Valhalla. Za sprawą Świtu Ragnaroku, gra przypomina teraz docenionego God Of War!

Nowy zwiastun prezentuje się świetnie i mam nadzieję, że dostaniemy kawał solidnej przygody.

Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaroku na premierowym zwiastunie

Najnowszy dodatek do AC Valhalla jeszcze na długo przed premierą zapowiadał się na epicką przygodę. Ubisoft postanowił najwyraźniej zaczerpnąć z mitologii jak nigdy dotąd. Patrząc na najnowsze materiały z gry, przypomina ona w dużej mierze to, co znamy z God of War. I, żeby nie było, nie jest to zła wiadomość.

Mamy tu więc krasoludy, nordyckich bogów, mityczne bestie i ogółem jakoś to wszystko jest mocno kolorowe i barwne. No, a przynajmniej znacznie bardziej niż podstawowa wersja gry. Zresztą, zobaczcie sami:

Nie spodziewałem się tego, ale recenzenci wydają się zadowoleni produkcją. Choć tytuł nie cieszy się przytłaczającą liczbą pozytywnych opinii, na pewno nie jest też źle. Fanom zapewne i tak spodoba się najnowsza pozycja od deweloperów.

W najnowszym dodatku wcielimy się ponownie w protagonistę „podstawki”, Eivora. Ten (lub ta) z kolei wcieli się w boga Odyna, który musi wyruszyć w celu uratowania swojego syna, Baldura. Oprócz szeregu nowych umiejętności raczej nie należy nastawiać się na „rewolucję”. W większości mamy tu rozwnięcie idei z poprzednich dodatków i samej gry, ale z zupełnie nowym światem i fabułą.

Co ciekawe, możecie aktualnie wygrać najnowszy dodatek w naszym specjalnym konkursie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie