Assassin's Creed Valhalla - Eivor walczy z wrogiem

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Aktualizacja AC Valhalla 1.3.0 zapowiedziana, wraz z nią data premiery Oblężenia Paryża!

Ubisoft niespodziewanie zapowiedział nową aktualizację do Assassin’s Creed Valhalla o numerze 1.3.0. Patch przygotowuje też grę na przyjście drugiego DLC, na które wcale nie poczekamy tak długo.

Update zadebiutuje na Waszych sprzętach już jutro o godzinie 14:00 czasu polskiego. W zależności od platformy, wielkość pobieranych plików znacznie się różni. Poniżej możecie znaleźć pełne zestawienie:

  • Xbox Series X|S – 23.79 GB
  • Xbox One – 17.72 GB
  • PS5 – 6.85 GB
  • PS4 – 15.3-24.5 GB (w zależności od regionu)
  • PC – 20.4-31.37 GB (podstawowa wersja gry/z season passem)

Oblężenie Paryża ma zadebiutować 12 sierpnia, czyli za nieco ponad 2 tygodnie. W tym czasie jednak i tak warto wrócić do Assassin’s Creed Valhalla, ponieważ twórcy zaoferują masę nowej zawartości.

Od 29 lipca rozpocznie się limitowany czasowo event Festiwal Sigrblot, w związku z którym zostanie zorganizowanych kilka zadań. Nie zabraknie też skalowania poziomów, o którym wspominaliśmy tutaj. Warto też wspomnieć o 6 zupełnie nowych zdolnościach. Skoro o zdolnościach mowa, drzewko skilli zostanie też delikatnie poprawione, aby wszystko było bardziej czytelne.

Szczegółową listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się