Assassin's Creed Valhalla mikropłatności

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla góruje na listach sprzedaży. Call of Duty pokonane

Assassin’s Creed Valhalla to gigantyczny hit. Sprzedaż gry w Wielkiej Brytanii przewyższyła najnowszą odsłonę serii Call of Duty.

Ubisoft najwyraźniej dostarczył fanom dokładnie to, na co czekali. Nowa część Assassin’s Creed zbiera bardzo wysokie oceny i przyjęła się wyśmienicie zarówno wśród graczy i prasy.

Okazuje się, że Valhalla może się pochwalić nie tylko dobrym odbiorem, ale też świetną sprzedażą. Najnowsze zestawienie od GamesIndustry pokazuje, że nowa gra od słynnego Ubisoft jest bardzo chętnie kupowana w Wielkiej Brytanii.

  1. Assassin’s Creed Valhalla – nowość na liście
  2. Call of Duty: Black Ops Cold War – nowość na liście
  3. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – nowość na liście
  4. FIFA 21 – spadek z pierwszego miejsca listy sprzedaży
  5. Animal Crossing: New Horizons
  6. Demon’s Souls Remake – nowość na liście
  7. Super Mario 3D All-Stars
  8. Mario Kart 8: Deluxe
  9. Minecraft (wersja na Nintendo Switch)
  10. Watch Dogs: Legion

Nowe Assassin’s Creed pokonało nawet takiego molocha jak seria Call of Duty. Black Ops Cold War to pierwsza odsłona serii od 13 lat, która nie zdominowała brytyjskich list sprzedaży i zajęła słabsze, ale nie mniej zaszczytne, drugie miejsce.

Nieco kontrastuje z tym fakt, że według Activision nowy CoD zaliczył najlepszy pod względem sprzedaży dzień premiery w historii marki. To również spory sukces i Activision z pewnością nie narzeka na kiepski odbiór gry.

Naszą recenzję Assassin’s Creed Valhalla możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się