Nowy dodatek do Assassin’s Creed Valhalla przedwcześnie ujawniony. Gotowi na Ragnarok?

Assassin's Creed Valhalla - Eivor
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jakiś czas temu znany informator ujawnił, że Assassin’s Creed Valhalla otrzyma ogromny dodatek z mitologią nordycką na głównym planie. Teraz niejako potwierdziły to chińskie sklepy z grami.

Do sieci wyciekła masa szczegółów dodatku, który nazywa się Dawn of Ragnarok. Rozszerzenie – jak sama nazwa wskazuje – ma skupić się na rozwinięciu mitologicznych wątków Valhalli.

Poniżej znajdziecie opis dodatku, który znajdziemy w chińskich sklepach. Miejcie na uwadze, że jest to tłumaczenie z języka chińskiego, więc może ono nie być do końca dokładne.

Dawn of Ragnarok to najbardziej ambitny dodatek w historii serii. Eivor musi osobiście doświadczyć losu Odyna, wojny Norseńczyków i przeznaczenia boga mądrości.
Świat mitologii, biorąc na swoje barki pilne zadanie ratowania dzieci, uwolnił zupełnie nową, nadprzyrodzoną moc pioruna. Po tej szokującej legendzie Wikingów, uratuj własne ciało i krew, zanim bogowie zostaną połknięci przez katastrofę.

Ujawnienie rozszerzenie nie jest odległe. Dziś, 13 grudnia, o godzinie 18:00 odbędzie się transmisja Ubisoftu, w trakcie której pokazane zostaną dalsze losy Assassin’s Creed Valhalla. To właściwie pewne, że w trakcie wydarzenia ujrzymy omawiany dodatek.

Dodatkowo w sieci pojawiły się zrzuty ekranu z Dawn of Ragnarok. Znajdziecie je poniżej, choć na obrazki w lepszej jakości trzeba jeszcze poczekać.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie