Dziś spora aktualizacja Assassin’s Creed Valhalla. Ubi szykuje dodatek i wprowadza nowość

Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dziś pojawi się aktualizacja 1.5.0 do Assassin’s Creed Valhalla. Ubisoft szykuje tytuł na wprowadzenie dodatku i dodaje pewną (dla niektórych graczy) ważną nowość.

Głównym zadaniem łatki jest przygotowanie gry do premiery nadchodzącego dodatku. Patch wprowadza wsparcie rozszerzenia Świt Ragnaroku, które ma ukazać się już 10 marca.

Deweloperzy wprowadzili również ciekawą nowość w postaci kolejnego poziomu trudności. Tryb Saga przeznaczony jest dla graczy, którzy chcą zapoznać się z fabułą bez większego wyzwania na polu walki. Dodano także nowe ustawienia walki i wsparcie kontrolerów Nintendo Switch Pro i Google Stadia.

Patch 1.5.0 zajmuje się także poprawkami wielu błędów. Łącznie wyeliminowano kilkadziesiąt problemów i niedoróbek, których pełną listę znajdziecie na stronie Ubisoftu. Usprawnień rozgrywki zdecydowanie nie brakuje i jeśli napotkaliście ostatnio na jakiś błąd w grze, istnieje duża szansa, że został już wyeliminowany.

Rozmiary aktualizacji 1.5.0 do Assassin’s Creed Valhalla zależnie od platformy:

  • PC: 15,09 GB
  • PlayStation 4: 7,95 GB
  • PlayStation 5: 3,60 GB
  • Xbox One: 9,84 GB
  • Xbox Series X oraz S: 12,27 GB

Aktualizacja powinna być dostępna do pobrania już od dziś od około godziny 13:00 czasu polskiego. Dokładny czas udostępnienia łatki może się jednak nieznacznie zmienić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie