Assassin's Creed Valhalla - Eivor walczy z przeciwnikiem na śmierć i życie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ogromna aktualizacja AC Valhalla. Sporo do pobrania, ale nowości to wynagradzają

Do Assassin’s Creed Valhalla trafiła aktualizacja 1.3.1. Gracze będą musieli pobrać bardzo dużo plików, ale za to zgarną sporą dawkę nowości.

Łatka mocno rozbudowuje tryb Rzecznych Najazdów. Trafią do niego trzy nowe rzeki. Dodatkowo Ubi wprowadza świeże nagrody, bardziej zaawansowane ulepszenia budynku Jormsvikingów oraz statku i 3 nowe umiejętności, które możemy znaleźć w trakcie Rzecznego Najazdu.

Wprowadzono również inne nowości. Zmian doczekał się system run. Od teraz każda runa wpłynie tylko i wyłącznie na broń, do której została przypisana. Pozwala to na tworzenie bardziej spersonalizowanych buildów postaci.

Na dokładkę mamy nowy poziom trudności – Aesir. Znacznie zwiększa on otrzymywane przez Eivor obrażenia. Wpływa on także na współczynniki leczenia z racji żywnościowych oraz inne statystyki rozgrywki.

Co więcej, do gry trafiła cała masa poprawek. Pełną listę zmian w aktualizacji znajdziecie tutaj.

Oto rozmiary aktualizacji 1.3.1 na każdej z platform:

  • PC – 26.49 GB
  • PlayStation 4 – 30 GB
  • PlayStation 5 – 14.31 GB
  • Xbox One – 26.23 GB
  • Xbox Series X i S – 34.05 GB

Patch będzie dostępny od dziś, tj. 7 września od godziny 14:00 czasu polskiego.

Ubisoft zapowiedziało niedawno plany na przyszłość Assassin’s Creed Valhalla, a powyższa aktualizacja jest ich częścią. W tym artykule znajdziecie omówienie nadchodzących nowości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się