Assassin's Creed Valhalla - Eivor walczy z przeciwnikiem w śniegu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Bezpłatny dodatek do AC Valhalla już wkrótce. Zobaczcie jesienne plany Ubi

Ubi potwierdziło, że Assassin’s Creed Valhalla otrzyma jesienią darmowy dodatek. Co więcej, do gry zmierzają kolejne aktualizacje.

Już 7 września posiadacze Valhalli zapoznają się z nową, dużą aktualizacją. Wprowadzi ona do gry nieznane jeszcze nowości, ale na tym nie koniec. Dodatkowo tryb Rzecznych Najazdów otrzyma pakiet nowych map.

Kolejne plany Ubisoft są równie ambitne. Jesienią producent planuje wydać kolejną, dużą aktualizację. Nie wiadomo co trafi wówczas do gry i na ogłoszenie nowości musimy poczekać. Najpewniej będzie to paczka standardowej zawartości pokroju umiejętności i/lub wyzwań. To jednak nie koniec jesiennych aktualizacji.

Następne miesiące przyniosą nam darmowy dodatek. Discovery Tour: Viking Age będzie mógł odebrać bezpłatnie każdy posiadacz podstawowej wersji gry. To kontynuacja cyklu nietypowych rozszerzeń z poprzednich odsłon serii. Pozwalają one na bezstresowe zwiedzanie świata gry i poznawanie historycznych ciekawostek na temat realiów, w których osadzono daną odsłonę Assassin’s Creed.

Assassin's Creed Valhalla - plany rozwoju na 2021
Źródło: Ubisoft

Na tym się oczywiście nie skończy. Niestety, na ogłoszenie kolejnych konkretów musimy jeszcze trochę zaczekać. Ubi ma jeszcze sporo do ogłoszenia i podobne zapowiedzi planów powinny pojawić się w ciągu paru najbliższych miesięcy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się