Ubisoft będzie świętować 15-lecie Assassin’s Creed w muzyczny sposób

Assassin's Creed jednak nie z Aztekami? Plotki o innym miejscu akcji
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft zapowiedziało świętowanie 15-lecia marki Assassin’s Creed. Mamy spodziewać się wyjątkowego koncertu symfonicznego w Paryżu.

Wydarzenie odbędzie się 29 października 2022 roku. Widzowie wezmą w nim udział po raz pierwszy w Paryżu, w kinie Grand Rex. Natomiast w 2023 roku mamy doczekać się podobnych koncertów na całym świecie. Kto wie, może nawet w Polsce?

Koncert ma zawrzeć w sobie podróż po wszystkich głównych odsłonach serii. Każda gra zyska swój własny segment w trakcie wydarzenia. Oczywiście nie zabraknie też elementów wizualnych w postaci montażu filmików, specjalnego oświetlenia i dodatkowych efektów.

Assassin’s Creed Symphonic Adventure zawiera pełną orkiestrę i chór w unikalnym i wciągającym doświadczeniu koncertowym, które obejmuje muzyczną podróż Assassin’s Creed od jego starożytnych początków aż po współczesną scenerię Animusa.

W tym oryginalnym wykonaniu koncertowym, narracja gier jest w centrum muzycznego doświadczenia. Publiczność będzie mogła śledzić każdą grę z jej indywidualną muzyczną tożsamością, której towarzyszyć będą montaże wideo na ekranie, doskonale zsynchronizowane z orkiestrą, chórem i solistami.

– poinformowało Ubisoft
Źródło: VideoGamesChronicle

Na ewentualne potwierdzenie tego, czy wydarzenie odbędzie się również w Polsce musimy jeszcze poczekać. Jest to możliwe, choć na razie nie nastawiałbym się przesadnie pozytywnie.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie