Assassin’s Creed: The Ezio Collection na PS4 i Xbox One. Wyciekły nowe szczegóły

Assassin’s Creed: The Ezio Collection na PS4 i Xbox One. Wyciekły nowe szczegóły
Newsy Polecamy PS4 XOne

Kolejne informacje o niezapowiedzianej jeszcze składance z Asasynami.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection pojawi się prawdopodobnie już w listopadzie tego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zestaw ma kosztować mniej niż 70 euro, czyli w przeliczeniu na złotówki zapłacimy maksymalnie 300 zł. Takie rewelacje ujawnia francuski Gameblog, powołując się na materiały promocyjne, które wpadły w ręce redaktorów wspomnianego medium.

Gameblog opublikował zdjęcie (wrzucamy poniżej) zdradzające, jakie gry wejdą w skład Assassin’s Creed: The Ezio Collection. Będą to Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood oraz Assassin’s Creed: Revelations. Serwis donosi ponadto, że wszystkie tytuły mamy uruchomić na obecnych konsolach w rozdzielczości 1080p oraz płynności na poziomie 30 klatek animacji na sekundę.

Zestaw zostanie wzbogacony ponadto wszystkimi wydanymi dodatkami do wspomnianych gier oraz filmami animowanymi Assassin’s Creed: Lineage i  Assassin’s Creed: Embers.

Przypominamy, że to już drugi przeciek związany z Assassin’s Creed: The Ezio Collection. Pierwszy pojawił się dwa tygodnie temu – jego źródłem była koreańska organizacja zajmująca się klasyfikacją gier, która wspomniała o opisywanej składance.

Wygląda zatem na to, że pakiecik rzeczywiście nadchodzi na obecne konsole i tylko czekać, aż Ubisoft oficjalnie potwierdzi powyższe informacje.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection
Assassin’s Creed: The Ezio Collection
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie