Kingdom Come: Deliverance i Aztez od teraz za darmo na Epic Games Store! Wiemy, co będzie za tydzień

W tym tygodniu Epic Games udostępnia w swoim sklepie Kingdom Come: Deliverance i Aztez. Okazja będzie ważna jak zawsze przez tydzień, a w kolejny czwartek otrzymamy karciankę o tytule Faeria.

Zgodnie z zapowiedziami sprzed tygodnia, od dziś od godziny 17:00 na Epic Games Store możemy zupełnie za darmo zgarnąć Kingdom Come: Deliverance, czyli całkiem niezłego RPG-a ze świetną historią w czasach średniowiecza. Wcielając się w postać niesfornego młodzieńca Henryka, próbujemy zostać rycerzem. Tytuł autorstwa czeskiego Warhorse zadowoli nawet bardziej wybrednych graczy. Aby otrzymać grę, wystarczy odwiedzić odpowiednią zakładkę na Epic Games Store i kliknąć “Odbierz”. A później możemy już wsiadać na konika.

Oprócz tego, Epic Games daje nam w tym tygodniu także Aztez – bardzo specyficzną produkcję, będącą swego rodzaju skrzyżowaniem strategii turowej i bijatyki. Gra ma też niecodziennie wyglądającą oprawę wizualną. Jeśli jesteście ciekawi, jak działa takie połączenie pozornie przeciwstawnych gatunków, wypróbujcie tę produkcję. Dodacie ją do swojej biblioteki, klikając tutaj.

Obydwie te gry możemy zgarnąć na zawsze do 20 lutego. Tego dnia o 17:00 Epic Games udostępni nam kolejną darmową produkcję – będzie nią karcianka Faeria z 2017 roku.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: