Ubisoft pokazał nowy gameplay z Assassin’s Creed Shadows. Tak wygląda walka

Assassin's Creed Shadows
Newsy PC PS5 Xbox Series

Podczas imprezy Ubisoft Forward zaprezentowano nowe materiały dotyczące Assassin’s Creed Shadows. Tym razem twórcy postawili na walkę, która została ukazana z dwóch perspektyw. W przypadku jednej z postaci sposobem na rozwiązywanie konfliktów jest bezprecedensowa potyczka i siła, natomiast kobieca strona gameplayu opierać się będzie na zwinności, sprycie i działaniu w cieniu.

Nowy Gameplay z Assassin’s Creed Shadows

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty z rozgrywki w Assassin’s Creed Shadows. Twórcom zależało na podkreśleniu różnic, jakimi charakteryzuje się dwójka bohaterów. Przy okazji na materiałach zobaczymy świetnie wyglądający świat gry i poczujemy soczystość starć. Coś mi podpowiada, że walka bronią białą będzie jednym z absolutnie najlepszych elementów gry.

Rozszerzony gameplay.

To jednak nie wszystko, bo pojawił się również drugi materiał:

Otwarta walka i czajenie się w ukryciu. Co wybieracie?

Zobacz też: Oto nowy trailer Star Wars Outlaws.

Jak widać, dwie postacie charakteryzują się zupełnie innymi stylami podchodzenia do starć czy wykonywania zadań jako takich. Yasuke, jak na potężnego wojownika przystało, świetnie radzi sobie z bronią ciężką, stanowiąc ogromne zagrożenie dla przeciwników. Jeden celnie wyprowadzony cios położy nieprzyjaciela, a seria ostrych niczym brzytwa cięż przetrzebi szeregi wrogów. Zupełnie inaczej prezentuje się rozgrywka jako Naoe. Ona lepiej radzi sobie w cieniu, torując drogę przez ośrodki przeciwników, eliminując ich jeden po drugim.

Premiera Assassin’s Creed Shadows odbędzie się 15 listopada. Gra będzie dostępna na PC i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Źródło: gamingbolt.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie