Jest data premiery i cena. Kolejne Asasyny mogą się pojawić na PS4 i Xbox One!

Jest data premiery i cena. Kolejne Asasyny mogą się pojawić na PS4 i Xbox One!
Newsy Polecamy! PS4 XOne

Kilka włoskich sklepów internetowych wrzuciło na swoje strony internetowe kartę produktu Assassin’s Creed: Rogue HD, które ma pojawić się na PlayStation 4 i Xbox One w marcu 2018 roku. Niektóre sklepy podają datę premiery 15 marca, inne zaś 18 dnia tego samego miesiąca. Jest nawet cena, która wynosi 30 euro, czyli około 125 zł.

10 premier na obecny tydzień. Polska postapokalipsa, gotyckie klimaty, wyścigi od Codemasters i powrót do taktycznego FPS-a

Błąd? Gdyby remaster Assassin’s Creed: Rogue pojawił się w jednym sklepie, można by podejrzewać, że mamy do czynienia z pomyłką. Lecz trzy odrębne sklepy raczej się nie zmówiły, by pokazać to samo na swoich witrynach. Wygląda zatem na to, że posiadacze PS4 i Xbox One rzeczywiście mogą liczyć na odświeżoną wersję Rogue. Oczywiście o pewniaku powiemy dopiero wtedy, gdy Ubisoft zajmie stanowisko w tej sprawie.

Przypominamy, że Assassin’s Creed: Rogue zadebiutował w listopadzie 2014 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, a następnie w marcu 2015 roku wylądował na komputerach PC.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie