Premiera Assassin’s Creed: Rogue na PC w kwietniu?

Wskazuje na to karta, opublikowana w jednym ze sklepów.

Prawie cztery miesiące temu Ubisoft potwierdził, że Assassin’s Creed: Rogue w wersji na PC pojawi się na początku tego roku. Nie podano niestety choćby miesiąca, w którym możemy spodziewać się premiery.


Być może zdradził to właśnie czeski sklep Playman, który wrzucił na swoją stronę kartę gry w wersji na blaszaki. Zakładka z wymaganiami sprzętowymi jest oczywiście pusta, lecz w linijce data wydania widzimy kwiecień 2015. Poniżej zamieszczamy PrtSc.

Jak zawsze przy tego typu przeciekach nie wiadomo, czy podany termin rzeczywiście się potwierdzi. Traktujcie zatem tego newsa w kategoriach plotki – dopóki Ubisoft nie wypowie się w tej sprawie, nic nie jest pewne. Skoro jednak deweloper wspominał o początku tego roku, kwiecień wydaje się być ostatecznym terminem, w którym AC: Rogue powinien zawitać na PC.

Assassins-Creed-Rogue

Przypominamy, że obecnie Rogue jest dostępne jedynie na PlayStation 3 oraz X360. Tytuł zadebiutował na konsolach w listopadzie zeszłego roku. Chcecie jeszcze raz zobaczyć premierowy zwiastun? Odpalajcie filmik poniżej.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet