Assassin’s Creed Red niczym Valhalla. Po premierze nie będziemy się nudzić

Assassin's Creed 2 - Ezio
Newsy PS5 Xbox Series

Jeśli zmartwiła Was zapowiedź Mirage i już zaczynacie tęsknić za wielkimi grami RPG od Ubisoftu, spokojna głowa. Assassin’s Creed Red zaoferuje ogrom zawartości po premierze.

Pracujący nad grą deweloper zdradził, że kolejna produkcja Ubisoftu – podobnie jak Assassin’s Creed Valhalla – będzie wspierana przez „wiele lat” po swoim debiucie. Gra ma otrzymywać dodatki, aktualizacje i bliżej nieokreśloną zawartość, o której na razie Ubi nie chce mówić.

Red będzie wspierane przez wiele lat z rozszerzeniami z rozwojem, z… garścią rzeczy, których nie zdradzę.

– powiedział wiceprezes i producent wykonawczy marki Assassin’s Creed, Marc-Alexis Côté, w rozmowie z VideoGamesChronicle

Możliwe, że Ubisoft chce przebić pod względem rozwoju wspomniane już Assassin’s Creed Valhalla. Wikińska przygoda otrzymała kilka dodatków, parę mniejszych rozszerzeń i całą masę aktualizacji, a Ubi nadal nie rezygnuje ze wspierania tej produkcji. Jeśli Red ma to przebić, przez producentem stoi spore wyzwanie.

Niedawno Ubi zaprezentowało aż cztery nowe duże gry Assassin’s Creed: Red, Hexe, Jade i Mirage. Pierwsze dwie zadebiutują po 2025 roku w ramach platformy Assassin’s Creed Infinity, Jade trafi wkrótce na platformy mobilne, a Mirage ukaże się na początku przyszłego roku na PC i konsolach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie