Assassin’s Creed Origins stanie się lepsze na PS5 i Xbox Series. Jest data wydania aktualizacji

Assassin's Creed Origins - grafika
Newsy PS5 Xbox Series

Po wielu miesiącach oczekiwania, Ubisoft wreszcie podało dokładny termin wydania aktualizacji Assassin’s Creed Origins na konsolach PS5 i Xbox Series. Od udostępnienia ulepszonej egipskiej przygody dzieli nas dosłownie kilkanaście godzin.

Ubisoft potwierdziło, że Origins otrzyma aktualizację dla konsol aktualnej generacji już 2 czerwca. Nie podano jednak dokładnej godziny udostępnienia aktualizacji.

Czekaliście, a teraz wiatry Egiptu wzywają….
Doświadcz Assassin’s Creed Origins w 60 klatkach na sekundę – dostępne na konsolach PS5 i Xbox Series już 2 czerwca.

– czytamy we wpisie Ubisoftu

Łatka na PS5 i Xbox Series sprawi, że gra zadziała w 60 klatkach na sekundę. Niestety raczej obejdzie się bez bardziej znaczących usprawnień, ale nic nie szkodzi – Origins do dziś trzyma się bardzo dobrze, a niektóre krajobrazy potrafią nawet zachwycić.

Jeśli nie graliście jeszcze w Origins i nie jesteście pewni zakupu, dla Was również mam dobrą wiadomość. Gra już 7 czerwca zasili ofertę usługi Xbox Game Pass na PC, konsolach Xbox One i Series oraz w chmurze. Tytuł będziecie więc mogli sprawdzić stosunkowo niskim kosztem.

Mam wrażenie, że po premierze Odyssey i Valhalli wielu graczy zapomniało o Origins, a szkoda, bo to moim zdaniem jedna z najlepszych odsłon cyklu. Jeśli ominęła Was egipska podróż Bayeka, polecam nadrobić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie