Ostatni zwiastun przed premierą nowych Asasynów. Jest moc!

Czekając na premierę…

Assassin’s Creed Origins wyląduje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już w tym tygodniu (27 października), zatem najwyższy czas na ostateczny zwiastun produkcji! Co ciekawe, został on… usunięty z oficjalnego kanału Ubisoftu w serwisie YouTube (ciekawe, kiedy powróci), lecz pozostał dostępny w innych źródłach, zatem można go zobaczyć poniżej.

9 premier na obecny tydzień. Powrót Assasin’s Creed, bohater z polskimi korzeniami i gra, która sprzeda Nintendo Switch

Deweloperzy serwują nam efektowną podróż po starożytnym Egipcie, ukazując piękno świata i zawiłości fabularne. Trzeba przyznać, że trailer został przygotowany naprawdę świetnie i warto go zobaczyć.

Oto dodatki do nowych Asasynów. Skusicie się na season pass?

Zawartość, która zostanie udostępniona po premierze gry możemy podzielić na bezpłatną oraz płatną.

Zawartość przepustki sezonowej:

  • DLC 1 – The Hidden Ones: pierwszy fabularny dodatek w którym poznamy losy bractwa asasynów w kilka lat po zakończeniu głównej opowieści Assassin’s Creed Origins. Zmierzymy się w nim z rzymskimi okupantami Egiptu. Dodatek ukaże się w sprzedaży w styczniu 2018 roku.
  • DLC2  – The Curse of the Pharaohs: w wyniku klątwy na drodze asasyna staną bóstwa i faraonowie wywodzący się z egipskiej mitologi. Graczy czeka nie tylko walka, ale i możliwość rozwikładnia zagadki klątwy. Premiera w marcu 2018 roku.
  • Pakiet rzymskiego centuriona oraz pakiet horusa: dwa wyjątkowe dodatki oferujące nowe przedmioty, bronie oraz asasyńskie stroje.
  • Pakiet waluty w grze (500 kredytów helix)
  • Wyjątkową broń – Calamity Blade.

Przepustka seoznowa stanowi częśc edycji Gold gry Assassin’s Creed Origins. Można ją także zakupić oddzielnie.

Zawartość bezpłatna:

  • The Trials of the Gods: specjalny tryb w którym gracze zmierzą się z egipskimi bóstwami by toczyć zaciekłe pojedynki. Pokonanie przeciwnika przyniesie unikatowe przedmioty. Tryb zadebiutuje w 15 dni po premierze gry.
  • The Nomad’s Bazaar: w grze pojawi się wędrowny kupiec oferujący graczom codzienne zadania do wykonania. Ich wykonanie będzie owocować specjalnymi nagrodami. Opcja będzie dostępna na premierę gry.
  • Photo Mode: specjlany tryb dla miłośników pięknych widoków. Gracze będą mogli komponować własne zdjęcia starając się uchwycić piękno egipskiego świata gry. Tryb uruchomiony zostanie na premierę gry.
  • Horde Mode: wyzwanie polegające na mierzeniu się z kolejnymi falami przeciwników na arenie gladiatorów. Gracze będą mogli rzucać wyzwania swoim znajomym. Premiera trybu – początek 2018 roku.
  • Discovery Tour: tryb edukacyjny zawita do gry także na początku 2018 roku i przekształci Assassin’s Creed Origins w przewodnik po starożytnym świecie Egiptu. Pozbawiony przemocy, wątków fabularnych oraz ograniczeń czasowych, pozwoli graczom na lepsze poznanie zwyczajów oraz historii pradawnego świata.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.