Tęsknicie za parkourem ze starszych Assassin’s Creed? Mam dla Was dobrą wiadomość

Assassin's Creed Mirage
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Najnowsze odsłony Assassin’s Creed wciąż oferują możliwość wspinaczki, ale zdecydowanie nie jest ona tak widowiskowa, jak w starszych odsłonach. Assassin’s Creed Mirage rzekomo to zmieni.

Jeden z deweloperów pracujących nad grą został zapytany o to, czy w Mirage pojawi się system wspinaczki przypominający ten z Assassin’s Creed Unity, a więc odsłony, która zdaniem niektórych graczy posiada najlepszy parkour w całej serii. Ubisoft wysłuchał próśb fanów serii.

To rzeczywiście nasz absolutny cel, poważnie staramy się osiągnąć ten poziom w Mirage, a ponieważ Bagdad jest gęsty. Jak wspomniałem, chcemy, aby gracze cieszyli się czasem spędzonym w mieście poprzez parkour, który był i nadal jest jednym z ważnych filarów, na których oparliśmy rozgrywkę w Mirage.

– powiedział Lead Producer Fabian Salomon w rozmowie z Arab Hardware

Miejmy nadzieję, że parkour w Mirage faktycznie nie zawiedzie oczekiwań graczy. Pierwszy zwiastun gry sugeruje, że wspinaczka odegra sporą rolę w zwiedzaniu Bagdadu, co z pewnością ucieszy miłośników starszych odsłon Assassin’s Creed.

Niedawno dowiedzieliśmy się też, ile czasu potrzeba na dotarcie do napisów końcowych Mirage. Ukończenie głównej fabuły powinno zająć od kilkunastu do dwudziestu godzin rozgrywki.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie