Assassin's Creed Infinity - bohaterowie z najróżniejszych części Assassin's Creed

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ubisoft zdradził więcej szczegółów AC Infinity. Za produkcję odpowiedzialni są weterani serii i nie tylko

Nie trzeba było długo czekać na stosowne oświadczenie Ubisoftu w sprawie Assassin’s Creed Infinity. Ubisoft nie tylko potwierdził słowa Jasona Schreiera, ale także podzielił pokaźną listą nazwisk, które będą pracować nad produkcją.

Jak dowiadujemy się ze wspomnianego dokumentu, za Assassin’s Creed Infinity będzie odpowiedzialna osoba, która już wiele lat temu zaczęła swoją przygodę z pracą nad serią. Nad nową odsłoną serii będą czuwać między innymi weterani cyklu o skrytobójcach i nie tylko:

Wspólna produkcja Assassin’s Creed Infinity będzie kierowana przez Juliena Laferrière z Ubisoft Montreal, który został mianowany starszym producentem, nadzorującym produkcję w Ubisoft Montreal i Ubisoft Quebec. Laferrière ma bogate doświadczenie z tą serią – pracował nad Assassin’s Creed od 2007 roku, a ostatnio był producentem Assassin’s Creed Valhalla.

Szefowie kreatywni Assassin’s Creed Infinity również będą współpracować między studiami. Jonathan Dumont i Clint Hocking będą wspólnie pełnić funkcję dyrektorów kreatywnych, nadzorując swoje zespoły w Ubisoft Quebec i Ubisoft Montreal. Dumont był wcześniej World Directorem w Assassin’s Creed Syndicate w Ubisoft Quebec, zanim został dyrektorem kreatywnym w Assassin’s Creed Odyssey. W tym samym czasie Hocking powraca do Ubisoft Montreal. Pracę w studiu rozpoczął w 2001 roku jako Level Designer, Game Designer i scenarzysta przy oryginalnym Splinter Cell, po czym został dyrektorem kreatywnym przy Splinter Cell: Chaos Theory, Far Cry 2, a ostatnio Watch Dogs: Legion.

– informują Nathalie Bouchard, Managing Director, Ubisoft Quebec oraz Christophe Derennes, Managing Director, Ubisoft Montreal

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się