Darmowe wyścigi jak z salonów gier, w 120 fps-ach. Zapowiedź, szczegóły i data premiery

Asphalt-Legends-Unite
Mobile Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Studio Gameloft zapowiedziało kolejną odsłonę swoich wyścigów z serii Asphalt. Grę pobierzemy za darmo praktycznie każdej współczesnej platformie, m.in. na PS5 i Xbox Series.

Asphalt Legends Unite to świeżutka zapowiedź od studia Gameloft. Deweloper wyjaśnia, że nowa odsłona wyścigowej serii będzie niejako zaktualizowaną i poprawioną wersją Asphalt 9: Legends. Ujawniona właśnie nowa część to również darmowe wyścigi, w które zagramy na wielu platformach. Oto wszystkie szczegóły.

Asphalt Legends Unite – darmowe wyścigi zapowiedziane

Data premiery gry została ustalona na 17 lipca 2024 roku. Tytuł będzie wówczas dostępny na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Oczywiście będzie również wersja na telefony z systemami iOS i Android.

Producent zapowiada wieloosobowy tryb online dla maksymalnie ośmiu graczy oraz lokalny, gdzie na podzielonym ekranie zagramy maksymalnie w cztery osoby. Do tego stworzymy własny klub i będziemy mogli zasiąść za kierownicą ponad 250 licencjonowanych samochodów. Będą na przykład takie marki, jak Ferrari, Porsche i Lamborghini.

Gameloft podkreśla, że możliwa będzie zabawa nawet w 120 klatkach płynności na sekundę, co naturalnie nie pojawi się na każdej platformie. Pamiętajcie również, że do takiej płynności potrzebujemy również odpowiedniego telewizora.

Seria Asphalt zawsze stawiała na doświadczenia rodem z salonów gier i tak pozostanie przy Legends Unite. To prosta zręcznościowa rozgrywka, która znajdzie zapewne swoje miejsce na wielu dyskach twardych oraz w pamięci wielu smartfonów. Ty też zainstalujesz? A jeśli chcielibyście już dzisiaj pobrać coś za free, tutaj znajdziecie wszystkie opisywane przez nas gry za darmo.

Źródło: asphaltlegendsunite

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij: