Arnold Schwarzenegger przemówił do Rosjan w poruszającym wideo. „Nie mówią wam prawdy”

Arnold Schwarzenegger
Filmy Filmy i seriale Newsy

Arnold Schwarzenegger nagrał poruszającą wiadomość do swoich rosyjskich fanów. W wypowiedzi obala propagandę i opowiada o prawdziwym przebiegu wojny w Ukrainie.

Popularny aktor postanowił wykorzystać swoje zasięgi i przedstawić Rosjanom prawdziwą wersję wydarzeń. W tym celu zamieścił w mediach społecznościowych 9-minutową, poruszającą wiadomość skierowaną do rosyjskich fanów. Film został udostępniony m.in. na Twitterze, ale również w komunikatorze Telegram, który w Rosji jest szczególnie popularny. Tam też nagranie jest bezpieczne; twórcy Telegrama nie wprowadzają cenzury i nie manipulują informacjami, wiadomo zatem, że materiał trafi do odbiorców w niezmienionej formie.

Całość budzi ogromne emocje. Schwarzenegger wychodzi tu z pozycji człowieka, który zawsze miał wiele szacunku do Rosjan i ich kultury. Zaczynając od swojej historii i własnych idoli jeszcze z czasów radzieckich, przechodzi do faktów na temat obecnej inwazji na Ukrainę. Spokojnym tonem i wyważonymi słowami przemawia do narodu rosyjskiego, licząc na to, że dotrą do nich gorzkie słowa prawdy. Aby dodatkowo uwiarygodnić całość, słowa aktora podkreślono ujęciami z wieców poparcia dla Ukrainy, zdjęciami z punktów dla uchodźców czy nagraniami z niszczonego przez rosyjskich żołnierzy kraju.

Arnold Schwarzenegger w istocie może być tą osobą, której uda się przekazać prawdę. Aktor jest od dawna powiązany z rosyjską kulturą. Wystąpił m.in. w pierwszym filmie, jaki nakręcono na Placu Czerwonym w Moskwie, czyli w Czerwonej gorączce. Wcielił się tam zresztą w Rosjanina, Iwana Dankę. Cieszy się ponadto w Rosji dużą popularnością; jest zatem nadzieja, że jego nagranie, słowa prawdy i przedstawiony apel trafią do serc odbiorców.

Poniżej znajdziecie materiał zamieszczony na oficjalnym Twitterze Arnolda Schwarzeneggera:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie