From Software - Elden Ring - zrzut ekranu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wyciekły screeny z nowej gry From Software. Kosmos, podbite miasto i podziemne świątynie

Zapowiada się na to, że rzeczywiście From Software pracuje już także nad kolejną produkcją. Jeśli wierzyć przeciekowi, tym tajemniczym projektem jest Armored Core VI. Do sieci wyciekły nowe zrzuty ekranu z nieogłoszonej jeszcze produkcji.

Nad ranem informowaliśmy na temat wpisu użytkownika Red Liquorice, który na łamach forum ResetEra postanowił podzielić się garścią informacji o nowej grze twórców Elden Ring. Nieco później opublikował także ocenzurowane screenshoty pochodzące z najpewniej kontynuacji serii Armored Core.

Armored Core VI - ocenzurowane screenshoty z gry
Armored Core VI - ocenzurowane screenshoty z gry
Armored Core VI - ocenzurowane screenshoty z gry
Armored Core VI - ocenzurowane screenshoty z gry
Źródło: ResetEra

Internauta poinformował, że w ankiecie otrzymanej od twórców miał także dwa możliwe do obejrzenia nagrania, jednakże nie był w stanie ich zapisać na dysk. W związku z tym musimy się wszyscy nacieszyć jedynie powyższymi grafikami. Cóż, te może i do najbardziej czytelnych nie należą, jednakże odpowiednio zmrużając oczy oraz dodając do tego nieco wyobraźni, można zauważyć różne rodzaje mechów.

Poza tym widać też nieco lokacji, które znacznie się od siebie różnią. Sam widzę coś na wzór bazy kosmicznej, planetarium, podziemnej świątyni i czegoś w rodzaju miasta nawiedzonego przez ogromny statek. Nie zdziwię się, jeśli niebawem From Software oficjalnie ogłosi Armored Core VI, ponieważ należy korzystać z tego, że projekt wcale nie jest już taki tajny.

A Wy dostrzegliście coś ciekawego na powyższych zrzutach ekranu?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się