Arkane Studios Dishonored

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórcy Dishonored mają szykować grę z nietypową dla siebie tematyką

Arkane Studios rzekomo produkują tytuł osadzony w dość nietypowym dla siebie świecie. Twórcy Dishonored mają stawiać na nowy, raczej dość mroczny świat.

O nowej grze Arkane mówi się od bardzo dawna. Nie wiadomo czym uraczą nas twórcy Dishonored po Deathloop, ale oczekiwania są raczej dość wysokie. To w końcu bardzo uznane studio.

Wcześniej w sieci pojawiały się doniesienia mówiące, że będzie to produkcja fantasy, więc o Prey 2 raczej możemy zapomnieć. Dotychczas spodziewano się bardziej Dishonored 3 lub zupełnie nowej marki. Najnowsze pogłoski wskazują, że Arkane Studios faktycznie mogą szykować coś całkiem nowego.

Użytkownik forum ResetEra podpisujący się pseudonimem Point ujawnił kilka szczegółów odnośnie nowej produkcji twórców Dishonored. Zgodnie z informacjami z jego źródeł, gra nosi roboczy tytuł Omen i opowiada o wampirach. Co więcej, mielibyśmy ujrzeć jej zapowiedź już na tegorocznych targach E3, a premierę przewidziano na wiosnę przyszłego roku. Powyższe wieści pokrywają się z wcześniejszymi doniesieniami.

Rzecz jasna nie są to potwierdzone informacje, a plotki. Mimo to, wątek Omen powraca na forum ResetEra dość często. Rzeczone forum było miejscem wycieku informacji o wielu wyczekiwanych grach. Z drugiej strony nadal lepiej zaczekać na informacje bezpośrednio od wydawcy.

Dodatkowo gra o wampirach zdaje się nie pasować pod względem stylistyki do poprzednich tworów Arkane. O ile w Dishonored mieliśmy do czynienia z wątkami nadnaturalnymi, Omen rzekomo jest bardziej mroczną produkcją. Ciekawe, czy Arkane faktycznie zaangażowało się w tak bądź co bądź nietypowy dla siebie projekt. Wizja gry o wampirach od autorów fenomenalnego Dishonored brzmi naprawdę intrygująco.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się