Premiera strzelanki od byłych twórców serii Battlefield przesunięta. Na ARC Raiders trzeba poczekać

ARC Raider od twórców Battlefield z przesuniętą datą premiery
Newsy PC PS5 Xbox Series

No masz ci los! Jedna z najciekawiej się zapowiadających się strzelanek została przesunięta na następny rok. Oby tylko twórcy ARC Raiders dobrze wykorzystali ten czas.

No ale czy w sumie kogoś to dziwi? O grze w zasadzie nie wiemy nic, a od ostatniego pokazu minęło ponad pół roku. Deweloperzy z Embark Studios najwyraźniej pracują w pocie czoła, skoro nie mają nawet czasu zachwalać pozycji.

Ostatni raz o tytule słyszeliśmy na The Game Awards 2021, jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Wtedy dostaliśmy pierwszy konkretny materiał z gry, który wygląda zadziwiająco dobrze. Może i było to trochę generyczne, ale jednak klimat wczesnego podboju kosmosu dało się poczuć od pierwszych sekund zwiastuna. Do tego grafika, dynamiczna walka, wielkie roboty i przepiękne połacie kosmicznych terenów… czegóż chcieć więcej?

Zapewne premiery gry, ale ta jednak nie nadejdzie tak szybko. Mogliśmy się tego domyślić, lecz twórcy postanowili przesunąć debiut swojej produkcji na 2023 rok. Ma to, rzecz jasna, sens, zwłaszcza że faktycznie za wiele o tytule nie wiedzieliśmy.

Arc Raiders jest ambitną grą, a my wykorzystamy ten dodatkowy czas na rozbudowę doświadczenia i umożliwienie osiągnięcia pełnego potencjału. Będziemy się zagłębiać w szczegóły, jak tylko zaczniemy testować grę na szerszą skalę z graczami.

– czytamy w komunikacie twórców

Czyli testy faktycznie się odbędą! Cały czas każdy chętny może zapisywać się na nie za pomocą tej strony internetowej.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie