Byli twórcy Battlefield prezentują darmowe ARC Raiders. Zapowiada się nieźle

ARC Raiders- zrzut ekranu
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Niedawno byli współtwórcy serii Battlefield obiecali, że pokażą swoją nową grę na The Game Awards 2021. Tak też się stało – oto ARC Raiders, w które zagracie wkrótce zupełnie za darmo na PC i konsolach bieżącej generacji.

Produkcja ma ukazać się w 2022 roku, ale nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty premiery. Tytuł trafi na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. Można więc liczyć na oprawę rodem z nowej generacji konsol. Zobaczcie sami, jak wygląda rozgrywka.

Jak widzicie, ARC Riders to kooperacyjna strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Gracze wcielają się w członków Raiders, którzy walczę z kosmicznymi robotami chcącymi zniszczyć dom naszych bohaterów. Brzmi dość standardowo i fabułą nie zapowiada się na na najmocniejszy element gry. Choć może miło się zaskoczymy.

Twórcy mocno podkreślają element kooperacyjny w grze. Jeśli gracze zechcą przetrwać w walce z najeźdźcami, muszą połączyć siły i dobrze wykorzystać wszystkie dostępne środki.

Na razie tyle informacji musi nam wystarczyć. Wkrótce deweloperzy powinni przekazać kolejne konkrety na temat ARC Raiders, w tym może nawet datę premiery. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie