Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Anno 1701 Edycja Historyczna za darmo od Ubisoftu

Ostatniego dnia Happy Holidays francuski producent rozdaje remastera strategii z 2006. Poza tym osoby, które ominął jakiś gratis w ciągu ostatnich trzech dni, mogą nadrobić zaległości.

Happy Holidays właśnie dobiega końca. Na domknięcie akcji Ubisoft ma dla nas prawdziwą perełkę: RTS-a Anno 1701 Edycję Historyczną. Tytuł odbierzemy pod tym adresem. Wszystko, co trzeba mieć, by stać się szczęśliwym posiadaczem strategii, to konto w Ubisoft Connect.

Anno 1701 to trzecia odsłona legendarnych gier o budowaniu miast w realiach historycznych. Wcielamy się w postać młodzieńca, który w tytułowym roku 1701 otrzymuje od królowej zadanie kolonizacji wysp Nowego Świata. Rozdawana za darmo wersja oferuje odświeżoną grafikę z trybem 4K, usprawnione w porównaniu z oryginałem sterowanie i zmodernizowany tryb sieciowy.

Poza tym francuskie przedsiębiorstwo daje ostatnią szansę tym, którzy przegapili wcześniejsze gratisy w ramach Happy Holidays. Do tej pory mieliśmy okazję zgarnąć pełne wersje Starlink: Battle for Atlas i Trials Rising oraz dodatki do Assassin’s Creed: Valhalla i Watch Dogs Legion. Ubisoft rozdaje to wszystko do 20 grudnia do godziny 14:00 – wystarczy wejść w podany wyżej link.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się