Devil May Cry 5

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Anime Devil May Cry od Netflixa – twórca ujawnia nowe informacje

Adi Shankar ujawnił nowe informacje na temat zapowiadanego parę lat temu anime Devil May Cry.

Tytułu Devil May Cry przedstawiać raczej nie trzeba – seria gier doczekała się dużego grona fanów na całym świecie. Obecnie trwają prace nad wersją animowaną. Odpowiedzialny za nią Adi Shankar ujawnił, że scenariusze odcinków pierwszego sezonu są już gotowe. Nieznane są jeszcze szczegóły dotyczące fabuły, wiadomo już jednak, że pojawią się wątki rozwijane w ciągu kilku sezonów. Na ekranie ujrzymy ponadto Dantego oraz Vergila, co może szczególnie ucieszyć fanów serii.

Tworzona na potrzeby Netflixa anime Devil May Cry to nie pierwsza adaptacja gry w karierze Shankara. Odpowiedzialny był również za powstanie animowanej Castlevanii, obecnie zaś pracuje nad Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix na podstawie gry Ubisoftu.

Pierwszy sezon Devil May Cry ma liczyć 8 odcinków, a ich produkcja ruszy na początku przyszłego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%