Amouranth zainwestowała w Twitch. Na stół poszły grube miliony

Amouranth zainwestowała w... Twitch. Grube miliony na stole
Newsy Rozrywka

Amouranth niedawno wyjaśniła, że zainwestowała w Amazon. Po części oznacza to, że kupiła również akcje Twitch. I kosztowało ją to sporo.

Jedna z najpopularniejszych streamerek Twitch postanowiła niedawno wydać trochę kasy, aby kupić akcje Amazona. Może niebezpośrednio, ale po części oznacza to, że inwestuje również w Twitcha. Fani śmieją się, że nie mogą doczekać się, aż streamerka zakupi całą platformę.

Amouranth inwestuje w platformę, dzięki której jest sławna

To dość ciekawe zrządzenie losu. Amouranth doczekała się olbrzymiej popularności za sprawą streamingowej platformy. Streamerka została w zasadzie celebrytką, a fani nie ustępują, aby zaskoczyć ją jak największymi prezentami. Ona sama zarabia kolosalne pieniądze, które lubi inwestować. Jakiś czas temu wydała sporo na zakup paru stacji paliw w USA.

Teraz zdecydowała się działać nieco odważniej, bo na giełdzie zakupiła akcje Amazonu. Jedna z największych korporacji na świecie jest właścicielem Twitcha, co po części oznacza, że streamerka inwestuje w platformę, dzięki której jest sławna. Na ten cel wydała „bagatela” 2 miliony dolarów. Oznacza to zakup około 23,600 akcji.

Ciężko przewidzieć, czy taki ruch z jej strony ma jakiś większy sens, czy może być preludium do czegoś nawet większego. Internauci śmieją się, że „królowa Twitcha” może niebawem zostać jego właścicielką, co akurat jest raczej nieprawdopodobne. Nie zmienia to faktu, że cała sytuacja wydaje się dość kuriozalnym zrządzeniem losu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie