Takiej kasy nigdy nie zobaczysz. Po aferze basenowej ​Amouranth odpowiada hejterom, ile może zarobić

Amouranth
Newsy Rozrywka

W zeszłym miesiącu ​Amouranth płakała na Twitch, mówiąc o swoim mężu i przymusowych streamach z basenu. Teraz nie może znieść zarzutów, że przez swoje wyznanie „jej akcje spadły”.

Nie będę już wracał do początku całego zamieszania, lecz kto nie jest w temacie, tutaj przeczyta i zobaczy, jak ​Amouranth ze łzami w oczach opowiadała o zmuszającym ją do rozbieranych streamów mężu. Dziewczyna pozbierała się i ponownie jest aktywna na Twitch.

​Amouranth: Wcale na tym nie straciłam

Gwiazda Twitch jest obecnie atakowana przez hejterów, którzy „biją do jej pieniędzy”. Twierdzą, że przez całe zamieszanie, przez niektórych uznawane za ustawkę, tylko straciła.

Streamerkę widocznie bardzo bolą takie podjazdy, ponieważ zdecydowała się napisać na Twitch, że z jej portfelem wszystko w porządku. Jak podkreśla:

Jeśli moje platformy i interesy biznesowe byłyby skonsolidowane w jednym miejscu, to i tak mam 7-cyfrowy przepływ pieniężny miesięcznie (po opodatkowaniu), utrzymujący się pomimo stóp procentowych czy sytuacji ekonomicznej.

​Amouranth

Dziewczyna nie powiedziała zatem wprost, ile zarabia, lecz dała do zrozumienia, że przynajmniej milion dolarów miesięcznie jest w stanie osiągnąć. Dodała, że jej hejterzy nie mają pojęcia o czym mówią, kiedy rozmawiają o jej inwestycjach. Powiedziała, że ​​jej siła nabywcza nie tyle spadła, co „podwoiła się” w ostatnich miesiącach.

Amouranth jest zatem bardzo pewna swojej marki oraz inwestycji, które prowadzi. Pomimo wielkiego zamieszania wokół jej osoby w ostatnich tygodniach, wydaje się być niewzruszona, jeśli chodzi o jej finansową przyszłość.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie