Amouranth, znana ze streamów z basenu, wyznaje druzgoczącą prawdę. Płacz na wizji i niepokojący finał nagrania

amouranth twitch
Newsy PC

Kaitlyn “Amouranth” Siragusa twierdzi, że została zmuszona do erotycznych streamów w basenie. Nagrała materiał, w którym pierwszy raz zdecydowała się powiedzieć prawdę.

Kaitlyn “Amouranth” Siragusa to amerykańska celebrytka, która dorobiła się milionów na streamingu. Ogromną popularnością cieszyły się jej wystąpienia w basenie na Twitch, ale jak się okazuje, robiła to wbrew własnej woli.

Amouranth ujawnia, że nie jest singielką. “On mnie zmuszał”

Gwiazda Twitch przyznała, że pomysł ze streamingiem w basenie, oraz mówienie na wizji, że jest singielką, należy do jej męża. Według dziewczyny, mężczyzna zmuszał ją do tego, żeby podnieść oglądalność i zarobki płynące ze streamingu.

Modelka opowiada o kulisach swojej działalności w pełnym emocji i łez nagraniu. Ujawnia przy tym, jak traktuje ją mąż. Twierdzi, że ten groził zabiciem jej psów. Dodaje, że szantażował odebraniem pieniędzy, ponieważ ma kontrolę nad kontami bankowymi Amouranth. Ponoć chciał zostawić modelce jedynie milion dolarów, a resztę przepuścić na krypto walutach.

Amoranth prezentuje również serię wiadomości tekstowych, w których mężczyzna używa wulgarnych i obraźliwych gróźb wobec 28-latki. Chociaż nagranie nie jest dostępne na stronie Twitcha Amouranth, wątek został podjęty na Twitterze przez @HUN2R, który opublikował kilka krótkich klipów. Ponoć pełny i oryginalny materiał zakończył się dosyć niepokojąco. Transmisja została nagle przerwana, a w tle za dziewczyną otworzyły się drzwi i ktoś wszedł do pokoju.

Na drugiej stronie zobaczysz filmiki, w których Amouranth ujawnia prawdę.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie