Amouranth przekracza granicę. Tak „chce zaspokoić potrzeby każdego fana”

Amouranth
Newsy Rozrywka

Słynna streamerka Amouranth znalazła kolejny sposób, by dotrzeć do jeszcze większej liczby osób i przy okazji na tym zarobić.

Amouranth jest już dostępna w… wirtualnej wersji. Dziewczyna stworzyła swoją kopię AI, bo jak stwierdziła, lubi podejmować ryzyko i przekraczać granice. Jej celem jest również to, że dzięki swojej cyfrowej wersji zaspokoi potrzebę każdego fanazapewniając niezapomniane doświadczenie (dzięki Dextero).

Amouranth z własnym botem opartym o technologię AI

AI Amouranth jest dostępny na platformie Forever Voices AI, gdzie można porozmawiać z wieloma popularnymi osobistościami z całego świata. Streamerka wchodzi zatem w kolejny biznes, który pozwoli jej zarobić na pragnieniach fanów.

Dzięki AI Amouranth fani otrzymają natychmiastowe odpowiedzi głosowe na wszelkie palące pytania. Niezależnie od tego, czy jest to przelotna ciekawość, czy głębokie pragnienie, odpowiednik AI dziewczyny czeka, aby zapewnić Wam pomoc. Zdumiewająco realistyczne wrażenia głosowe zacierają granice między rzeczywistością a wirtualną interakcją, tworząc realistyczne połączenie z cenioną celebrytą.

Fragment komunikatu prasowego.

No cóż, sztuczna inteligencja stała się ostatnio gorącym tematem, a programy takie jak ChatGPT wywołały powszechną dyskusję na temat etyki oraz możliwości zastosowania AI. Niektórzy chcą na tym po prostu zarobić.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie