Amazon Prime Gaming na marzec 2024 oficjalnie. Osiem gier, w tym absolutne arcydzieło

Amazon Prime Gaming na marzec 2024 oficjalnie | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Amazon pochwalił się ofertą Prime Gaming na marzec 2024 roku. Łącznie dostaniemy osiem gier, z czego jedna to jeden z najważniejszych RPG-ów w historii.

Powiedzieć, że Fallout 2 to udane RPG to jak nie powiedzieć nic. Dziś to kultowa klasyka, arcydzieło gamedesignu, przedstawiające graczom na dobre jeden z najważniejszych cykli role-playing w historii. I zawita do Prime Gaming!

W ofercie na luty mogliśmy odebrać (i w sumie jeszcze macie na to czas) m.in. pierwszą część serii Fallout. Po części nie wszyscy gracze poczuli się usatysfakcjonowani. Mówimy o genialnej produkcji, ale jednak dość wiekowej. Mimo wszystko na podstawie tego można było sądzić, że w marcu dostaniemy “dwójkę” i tak faktycznie się zdarzy. Nie wiem, czy oznacza to darmową “trójkę” za miesiąc, ale oby tak!

Amazon Prime Gaming na marzec 2024 – lista gier:

  • Fallout 2 – 7 marca
  • Scarf – 7 marca
  • Mystery Case Files: Moths to a Flame – 14 marca
  • Invincible Presents: Atom Eve – 14 marca
  • Pearls of Atlantis: The Cove – 21 marca
  • Bus Simulator 21: Next Stop – 28 marca
  • Through the Darkest of Times – 28 marca
  • Bridge to Another World: Secrets of the Nutcracker – 28 marca

Jak więc widać – szału nie ma, choć ciężko narzekać na choćby Fallouta 2. Z kolei Scarf powinno przemówić dla graczy lubujących się w uroczych platformówkach, z kolei Atom Eve jest grą należącą do uniwersum Niezwyciężonego. Fani pojazdów mogą ucieszyć się na symulator autobusu, ale w wydaniu z 2021 roku, więc już dość stary. Oprócz tego słuszna garść indyków. Zawsze istnieje szansa, że w międzyczasie dostaniemy jakieś niespodzianki.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie