Amazon Prime Gaming z wielką niespodzianką. Dodatkowa gra do pobrania

Amazon Prime Gaming z wielką niespodzianką za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Amazon Prime Gaming oferuje subskrybentom możliwość pobrania dodatkowej gry-niespodzianki w styczniu. Nie wszyscy się ucieszą.

Nie no, nie twierdzę, że oszalałem. No bo jak to tak nie cieszyć się z gry za darmo do pobrania? Ano tak – to produkcja przeznaczona na zestawy gogli VR, czyli nie trafi do każdego. Oczywiście i tak warto ją odebrać, licząc na to, że kiedyś takie gogle sobie kupicie. A przynajmniej można zawsze mieć taką nadzieję, nie?

Amazon Prime Gaming z dodatkową grą na styczeń

Styczniowa oferta Prime Gaming dobiega końca, a gracze mogli już przypisać do kont wiele świetnych, uznanych lub też nieco przeoczonych tytułów. Przypominam jednocześnie, że subskrypcja zawiera w sobie też dostęp do darmowych przedmiotów do wielu popularnych gier, w tym m.in. do Cyberpunka 2077. Nową broń dostępną jedynie w ofercie Amazona pobierzecie z tego miejsca.

Niebawem powinniśmy też poznać rozpiskę na luty, ale zanim to się stanie, firma przygotowała dla nas jeszcze jedną niespodziankę. Jest nią Behind the Frame: The Finest Scenery VR, czyli dość świeży tytuł, bo trafił na rynek w drugiej połowie 2023 roku. Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z produkcją przeznaczoną na gogle VR. I w tym przypadku ma to wiele sensu, bo wcielimy się w artystkę, pragnącą ukończyć swoje dzieło życia.

Jest to mocno narracyjna gra logiczna, w której przyjdzie nam rozwiązywać sporo zagadek. W toku rozgrywki poznamy historię głównej bohaterki, pomożemy jej ukończyć najnowszy obraz i dowiemy się więcej na temat jej znajomych oraz sąsiadów. Jest to z pewnością wolniejsza pod względem tempa pozycja, ale nie oznacza to nic złego. Idealnie, aby się odstresować!

Od niedawna możecie odbierać kolejne gry w ramach subskrypcji. Oprócz niespodzianki w postaci VR-owej produkcji, warto też odebrać Yars: Recharged. Z kolei malowniczą (dosłownie!) grę VR odbierzecie z tego miejsca.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie