Niespodzianka w Prime Gaming. Dodatkowa gra za darmo do odebrania już teraz

Amazon Prime Gaming - darmowa niespodzinka | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Subskrybenci Amazon Prime Gaming mogą przypisać do kont nie jedną, a dwie nowe gry za darmo w ramach oferty! Bardzo miła niespodzianka.

Posiadacze subskrypcji Amazon Prime Gaming (a w zasadzie to po prostu Amazon Prime) mogą liczyć nie tylko na zestaw comiesięcznych gier do odebrania bez dodatkowych opłat, ale też na niespodzianki. Firma średnio trzyma się ujawnionych na początku miesiąca planów i często dorzuca jakieś bonusowe gry do swojej oferty.

Amazon Prime Gaming z niespodzianką na marzec!

Nie inaczej jest tym razem. Posiadacze konta i subskrypcji po udaniu się na stronę Prime Gaming mogą zrozumieć, że do odebrania są aż dwa tytuły. Zgodnie z rozpiską na marzec, jednym z nich jest Pearls of Atlantis: The Cove. Nie ukrywajmy, że to raczej nisza – mówimy o grze logicznej opierającej się na łączeniu kolorowych kulek. Zupełnie jednak sprawa wygląda z niespodzianką, ponieważ jest nią Fallout Tactics: Brotherhood of the Steel, czyli świetny spin-off legendarnej serii gier RPG!

W tym wydaniu Fallouta będziemy mogli wytężyć umysł. Gra stanowi bowiem poboczną część głównego cyklu, zrealizowaną w formie turowej gry strategicznej. Zawiera oczywiście elementy role-playing, także fani nie poczują się pominięci.

To nie koniec rozdawnictwa Amazon. Do końca miesiąca przypiszemy jeszcze trzy gry. Chyba że znowu platforma czymś nas zaskoczy.

  • Bus Simulator 21: Next Stop – 28 marca
  • Through the Darkest of Times – 28 marca
  • Bridge to Another World: Secrets of the Nutcracker – 28 marca

Ofertę na kwiecień powinniśmy poznać niebawem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie