Dwie gry za darmo w Prime Gaming, w tym tytuł na podstawie uwielbianego serialu

Amazon Prime Gaming - dwie nowe gry do odebrania | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Subskrybenci Amazon Prime Gaming mogą odebrać w ramach abonamentu dwie nowe gry, w tym Invincible: Atom Eve na podstawie serialu!

Odnoszę wrażenie, że tytuł na podstawie uwielbianej animacji o superbohaterach od Amazona już był wcześniej rozdawany, ale… to nic nie szkodzi, bo może nie każdy zdążył go wtedy odebrać? Czym prędzej naprawcie więc ten błąd!

Amazon Prime Gaming – nowe gry w ramach marcowej oferty

Oferta na marzec znów opiera się przede wszystkim na jednym, wielkim hicie – Falloucie 2. Dziś można ten tytuł uznać wręcz za pozycję “retro”, także wielu młodszych graczy niekoniecznie może czuć się przekonanych. Jeśli natomiast namiętnie oglądaliście serial Invincible od Amazona, jedna z dwóch nowości może przynieść nieco satysfakcji.

Drugi tytuł to kolejna część dłuuuuugiej serii Mystery Case, czyli detektywistycznych pozycji typu hidden object. Głównym celem gracza jest wypatrywanie kluczowych przedmiotów w zazwyczaj pięknie namalowanych tłach. W sam raz dla tych, którzy lubią pogłówkować!

Co jeszcze czeka nas w marcu? Amazon już wcześniej zdradził wszystkie gry w ofercie. Pamiętajcie, że raz na jakiś czas dorzucane są także nagłe niespodzianki. No i nie zapominajcie o odbieraniu przedmiotów za darmo do popularnych tytułów.

  • Pearls of Atlantis: The Cove – 21 marca
  • Bus Simulator 21: Next Stop – 28 marca
  • Through the Darkest of Times – 28 marca
  • Bridge to Another World: Secrets of the Nutcracker – 28 marca

Nic, tylko odbierać i czekać na rozpiskę na kwiecień!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie