Amazon Prime Gaming na marzec to sci-fi, sport i nie tylko. Poznaliśmy możliwą ofertę

Madden NFL 22 z logo prime gaming na marzec 2022 (1)
PC

Wyciekła możliwa oferta Amazon Prime Gaming na marzec 2022. Szykuje się parę świetnych pozycji, ale głównie dla fanów konkretnych gatunków.

Ja wiem, że spodziewaliście się GTA VI, Elden Ring 2 czy Wiedźmina 4, ale Prime i tak zapowiada się intrygująco.

Amazon Prime Gaming na marzec 2022 – przecieki

Użytkownik Xdiavel podzielił się pierwszymi przeciekami oferty Prime Gamin na marzec 2022. Na stronie mydealz.de czytamy, iż raczej nie powinniśmy spodziewać się przytłaczających hitów. A już szczególnie jeżeli nie jesteście fanami produkcji sportowych lub strategicznych. Za to fani „indyków” powinni i tak znaleźć coś dla siebie. Przestrzegam tylko, iż nie jest to oficjalna oferta, więc należy podchodzić do niej z pewną dozą dystansu.

Gry w Amazon Prime Gaming na marzec 2022 według przecieków:

  • SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech
  • Madden NFL 22
  • Surving Mars
  • Crypto Against all odds
  • The Stillness of the Wind
  • Pesterquest
  • looK INside – Chapter 1

Największymi hiciorami wydaje się więc Madden NFL 22, świetnie przyjęta strategia science-fiction Surviving Mars oraz SteamWorld Quest. Pozostałe pozycje mogą przypaść do gustu głównie fanom indie. Muszę przyznać, iż nie czuję się totalnie zaskoczony tym przeciekiem, ale Madden wydaje się dość intrygujący, w końcu to legendarna już seria, która w Polsce nie jest aż tak popularna.

W międzyczasie wciąż macie okazję, aby odebrać darmowe gry z Prime Gaming z lutego 2022. Tutaj znajdziecie ich dokładną rozpiskę. Bądźcie pewni, iż wrócimy do Was, gdy Amazon oficjalnie przedstawi szczegóły kolejnego miesiąca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie