Amazon Prime Gaming na maj 2022. Wyciekła lista gier, wśród nich genialny horror

Amazon Prime Gaming na maj 2022
Newsy PC

Nowy przeciek zapewne jest prawdziwy – do tej pory raczej trafiały one w sedno. Oferta Amazon Prime Gaming na maj 2022 zapowiada się ciekawie, ale nie imponująco.

Szkoda, że od dłuższego czasu gracze na PeCetach nie za bardzo mogą polegać na świetnej usłudze Amazon Prime Gaming. Jasne – jest tanio, a nawet bardzo, a w cenie zaledwie 50 złotych za rok dostajemy także dostęp do pełnej biblioteki filmów i seriali oraz dodatkowych zniżek w sklepie Amazon. W takiej sytuacji ciężko czepiać się oddawanych za darmo gier. No ale jednak mogło być lepiej.

Ostatnio dostaliśmy bowiem szereg świetnych produkcji, z których „główne danie”, czyli TES IV: Oblivion, kojarzy już raczej każdy gracz. No nic to, zawsze było Plants vs Zombies: Garden Warfare, czyli świetna wieloosobowa strzelanka. Przypominam jednocześnie, iż te tytuły możecie wciąż odebrać. Niedługo jednak oferta zmieni się na majową.

W internecie znów dostaliśmy wyciek kolejnych gier do odebrania w ramach abonamentu. W serwisie hotukdeals znajdziemy informacje o mniejszej liczbie pozycji – zaledwie pięciu. Niekoniecznie jest to jednak kompletna lista ani nic oficjalnie potwierdzonego, ale to wciąż bardzo realistycznie brzmiący przeciek.

Lista gier w ramach Amazon Prime Gaming na maj 2022:

  • Dead Space 2
  • The Curse of Monkey Island
  • Cat Quest
  • Out of Line
  • Mail Mole

Amazon raczej nie zaskakuje. Jasne, DS2 to genialna gra i jeden z najlepszych horrorów w historii, a Klątwa Małpiej Wyspy to legenda sama w sobie. Problem w tym, że pozycje te znamy już od dawna i większość graczy niekoniecznie ucieszy się na wieść o ponownej możliwości ich ogrania, tym razem za darmo. Reszta to raczej mniejsze pozycje, które mogą zdobyć serca „indyczych” fanów gier. Choć osobiście jestem mocno zaintrygowany całkiem nieźle przyjętym Cat Quest. Niemniej liczę, że Amazon wróci do impetu, z którym był kojarzony w momencie wejścia m.in. na nasz rynek.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie