Legendarne RPG i 7 innych świetnych gier. Znamy ofertę Amazon Prime Gaming na kwiecień

Amazon Prime Gaming na kwiecień 2022
PC

Amazon Prime Gaming na kwiecień 2022 już oficjalnie. Tym razem w ramach subskrypcji odbierzemy aż 8 gier, w tym legendarnego hiciora.

RPG od Bethesdy przecież zawsze jest „legendarne” i jest „hiciorem”!

Amazon Prime Gaming na kwiecień 2022 już oficjalnie

Amazon Prime Gaming ujawniło oficjalną ofertę darmowych gier na kwiecień 2022 i jest… bez zaskoczenia. No bo jak moglibyśmy poczuć się zaskoczeni, gdy dokładnie taka sama lista wyciekła nie tak dawno temu? Mimo wszystko jest dobrze, a jeżeli jeszcze nie mieliście przyjemności z Oblivionem – jest wyjątkowo dobrze.

Choć, tu się zgodzę, oferta jest dość uniwersalna i bezpieczna, ale bez większego szału. Oblivion to w końcu produkcja z 2006 roku i bez problemu dziś da się kupić „po taniości” Skyrima, który w wielu aspektach przebija poprzednią część. Reszta to mniejsze pozycje, które z pewnością zadowolą niejednego fana „indie”. Ja jednak cieszę się z Plants vs. Zombies, gdyż jest to pozycja, która z jakiegoś powodu mnie ominęła, a wygląda zadziwiająco atrakcyjnie. Zrozumiem, jeżeli ktoś zarzuci Amazonowi udostępnianie leciwych już gier. Miejmy nadzieję, że w kolejnym miesiącu dostaniemy coś nowszego.

Pełna oferta Prime Gaming na kwiecień 2022:

  • The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition Deluxe
  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
  • Turnip Boy Commits Tax Evasion
  • Nanotale – Typing Chronicles
  • House of 1000 Doors: Family Secrets
  • Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge
  • Galaxy of Pen & Paper
  • Guild of Ascension

Co nie zmienia faktu, że pod względem ceny i oferty, Amazon przebija wszystkie inne subskrypcje. Za zaledwie 49 zł rocznie dostajemy nie tylko gry, ale też dostęp do pełnego katalogu filmów, darmowe dostawy oraz szereg przedmiotów do różnych gier.

Przypominam jednocześnie, że wciąż możecie odebrać 7 gier w ramach oferty na marzec. Nowe gry (oraz dodatkowe przedmioty) staną się dostępne już 1 kwietnia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie